• Ваш кошик порожній!

Дапоксетін

Знайдено товарів - 4

Еректильна дисфункція – нерідке явище серед сучасних чоловіків в Україні, що впливає на якість сексуального життя. Ця проблема стосується не лише вікових представників сильної половини людства, а й молодих людей.

За статистикою близько половини чоловіків віком від сорока років страждають від таких неприємностей, а ближче до 70 років відсоток збільшується до 70%.

Найбільш поширеною та частою є проблема передчасної еякуляції, яка впливає не лише на якість сексу та самооцінку чоловіків. Основною причиною, яка призводить до такої неприємності, є підвищена збудливість нервової системи. Наступними йдуть первинні ознаки імпотенції та запалення простати.

У таких ситуаціях допоможе покращити і продовжити статевий акт допоможе високоефективний препарат Дапоксетин, який купити не складе труднощів. Також важливо стежити за станом фізичного та психічного здоров'я, правильно та збалансовано харчуватися, займатися спортом, приділяти час для повноцінного сну та відпочинку, намагатися не піддаватися стресам.

Дапоксетин – ефективні таблетки для продовження статевого акту

Таблетки Дапоксетин – просте та ефективне вирішення проблеми еректильної дисфункції практично будь-яких типів. Відмінний результат даний препарат дає за такого пікантного моменту в сексі, як передчасне сім'явипорскування. Ефективний засіб при судинних порушеннях, через які виникає недостатній кровообіг у статевому органі, внаслідок чого погіршується або взагалі не виникає ерекція.

Найчастіше проблеми передчасної еякуляції зумовлені як з фізіологічними відхиленнями, а переважно з неправильною роботою мозку. Момент сім'явипорскування визначається симпатичною нервовою системою, яка посилає відповідний сигнал пенісу. Таблетки Дапоксетин допомагають контролювати настання еякуляції, впливаючи на нервову систему та зменшуючи чутливість статевого члена.

Оригінальний препарат Дапоксетин та його аналоги

Оригінальний препарат Dapoxetine виготовляється у Сполучених Штатах Америки. Він виробляється компанією Johnson & Johnson у вигляді круглих синіх пігулок. Цей медикамент характеризується високою якістю та ефективністю, але має більш високу вартість, оскільки є брендовим. Більш доступним і менш дорогим є індійський дженерик Дапоксетін.

Дженерік таблетки практично нічим не відрізняються від оригінальних препаратів, за винятком відсутності патенту. Ефект від їх прийому такий самий приголомшливий, як і від патентних ліків. Продукт виробляється за оригінальними технологіями компанії-виробника, діюча речовина повністю відповідає активній фармацевтичній речовині.

Дженерік Дапоксетін дуже популярний у країнах Європи та в Україні. Виготовляються ці таблетки в Індії під незапатентованими торговими марками Poxet, Vriligy, Stop Ejac, Duratia. Купити Дапоксетин дженерик в Україні доступний у будь-якій аптеці або спеціалізованому магазині. Це чудова можливість, тому що ціни на нього приємно лояльні та доступні для широкого загалу споживачів.

Фармакологічні властивості.

Активною речовиною препарату є Дапоксетин Гідрохлорид Цитрат. Він є сильнодіючим селективним інгібітором зворотного захоплення серотоніну, всіма відомого гомону щастя. Саме він є необхідним каталізатором настання еякуляції.

Механізм дії заснований на інгібуванні зворотного захоплення серотоніну нейронами з подальшим посиленням впливу нейромедіаторів на пре-і постсинаптичні рецептори. Депоксетин метаболізується численними ферментними системами у тканинах нирок та печінки. Він швидко всмоктується і досягає свого максимуму в плазмі приблизно через 1-2 години після прийому таблетки.

Принцип дії препарату Дапоксетину

Активна речовина Дапоксетин діє безпосередньо на мозок і нервові рецептори, що відповідають за контроль еякуляції. Препарат посилює дію нейромедіатора серотоніну на рецептори спинного мозку, які відповідають за збудження та сексуальну активність. Високий рівень серотоніну допомагає уповільнити процес еякуляції та збільшити час статевого акту. Крім цього, активна речовина знижує провідність нервових волокон, що позитивно впливає на еректильну функцію чоловіка. Дапоксетин коштує чоловікам, яким необхідно контролювати момент еякуляції.

Час дії Дапоксетину

Дапоксетин засвоюється організмом досить швидко, його максимальна концентрація в крові спостерігається через одну-дві години після вживання таблетки. Ефект настає через 30 хвилин після прийому, препарат Дапоксетин працює протягом наступного 16 годин. При цьому статевий акт продовжується в середньому у 4-5 разів. Далі відбувається поступове зниження його дії, яке остаточно проходить через 24 години.

Якими перевагами характеризується Дапоксетин

Застосування препарату Дапоксетин дає чудові результати, його впливу на чоловічий організм дуже сприятливі. Він дуже ефективний для продовження інтимної близькості, успішно застосовується при профілактиці та лікуванні не лише вікових, а й уроджених симптомів передчасного сім'явипорскування.

Популярний препарат Дапоксетин характеризується рядом незаперечних переваг:

 • М'яка дія на організм та абсолютна безпека

 • Доступність та невисока на дженерик дапоксетин ціна

 • Зміцнення чоловічого здоров'я та оздоровлення статевої системи

 • Поліпшення потенції, запобігання передчасній еякуляції

 • Продовження статевого акту та підвищення його якості

 • Можливість приймати навіть у період зачаття, якість сперми не погіршується

 • Зменшення періоду відновлення перед наступним сексом.

Дапоксетин - показання застосування

Дапоксетин призначають чоловікам віком від 18 до 64 років, які страждають на еректильну дисфункцію. Основне показання – лікування передчасної еякуляції. Пігулки даного препарату дають відмінні результати, не завдаючи шкоди загальному стану здоров'я.

Основні пікантні моменти, коли лікар призначає купити та пити лікарський засіб:

 • Прискорена еякуляція з медичного погляду (до 120 секунд)

 • Бажання продовження статевого акту та покращення його якості

 • Прагнення вразити сексуального партнера

 • Прискорений оргазм через еректильну дисфункцію чи стимулятори.

 • Нездатність уповільнювати кульмінаційний момент інтимної близькості.

Дапоксетин інструкція із застосування

Спосіб застосування таблеток Дапоксетин стандартний, їх приймають перорально, не розжовують та запивають достатньою кількістю води. Бажано, щоб дозування призначав лікар індивідуально у кожній ситуації, враховуючи наявні проблеми, стан здоров'я та масу тіла пацієнта.

Початкова мінімальна добова доза становить 30 мг Дапоксетину. Якщо ефективність препарату буде недостатньою, дозу можна збільшити до 60мг на добу. Максимально допустиме дозування на добу – 90 мг.

Таблетку рекомендовано приймати за одну або дві години до інтимної близькості. Прийом їжі не впливає на ефективність лікарського засобу, а ось алкоголь і навіть слабоалкогольні напої вживати заборонено. На добу достатньо однієї таблетки, наступний прийом можливий лише через 24 години.

Купити Дапоксетин таблетки доступні у таких дозах:

 • 30 мг – базова, яка застосовується за відсутності явних клінічних показань.

 • 60 мг – стандартна для чоловіків вагою 100 кг.

 • 90 мг – збільшена для чоловіків з масою тіла понад 100 кг.

Кожна таблетка, незалежно від дозування, має круглу форму та розчинну блакитну оболонку. Дапоксетин слід зберігати при температурі не вище +25 градусів, а також не можна заморожувати. Таблетки слід зберігати подалі від дітей та тварин.

Протипоказання застосування Дапоксетину

Перш ніж випити Дапоксетин для покращення та продовження сексу, слід вивчити наявні протипоказання:

 • Індивідуальна непереносимість діючої речовини чи компонентів

 • Серйозні захворювання серця за умови відсутності кардіостимулятора

 • Ішемічна хвороба серця, серйозні патології серцевих клапанів

 • Хвороби Альцгеймера та Паркінсона

 • Серйозні захворювання нирок та печінки

 • Маніакальний або біполярний синдром

 • Депресійний стан, прийом антидепресантів, транквілізаторів

 • Лікування трамадолом, препаратами лілію, засобами на основі звіробою

 • Прийом антикоагулянтів, інгібіторів МАО чи тіоридазину

 • Непереносимість лактози.

Заборонено прийом таблеток Дапоксетин з алкоголем та наркотичними засобами. Етанол посилює дію препарату, призводить до його передозування, що може стати причиною запаморочення та непритомності.

Кому не можна приймати Дапоксетін?

Не можна приймати Дапоксетин неповнолітнім хлопцям та жінкам. Препарат не рекомендований молодим людям, які мають високу гіперчутливість до активної діючої речовини. Не варто пити таблетки при аритмії, серцевій недостатності, гіпертонії та гіпотонії, при відкритій виразці шлунка та за наявності цирозу печінки. Так як Дапоксетин може викликати запаморочення, не варто при його прийомі керувати автомобілем та виконувати роботи, які потребують концентрації уваги.

Побічні ефекти

Дапоксетин не викликає побічних дій, якщо дотримуватись усіх рекомендацій до застосування таблеток та враховувати протипоказання. У різких випадках можливі: м'язовий або головний біль, запаморочення та нудота, безсоння, зниження сексуальних бажань, безпричинне занепокоєння та тривожність, розлад травлення, підвищена стомлюваність, зниження концентрації уваги. Підвищення прописаної лікарем дози автоматично посилює небажану симптоматику.

Де придбати Дапоксетин в Україні?

Дапоксетин купити в Україні доступно та просто. Гідний асортимент таблеток індійського виробництва пропонує онлайн Аптека Doc Potency. У продажу представлено не тільки цей засіб, а й інша продукція для покращення потенції у різних дозах та лікарських формах.

Ціна Дапоксетин в інтернет магазині Аптека Doc Potency більш ніж прийнятна. Він буде значно дешевший за оригінальний продукт, але при цьому приємно порадує високою ефективністю та повною безпекою. Оформити замовлення та здійснити покупку легко на сайті аптеки. Якщо виникнуть складнощі, консультанти допоможуть оперативно. Доставка здійснюється по всій Україні Новою Поштою або Укрпоштою за тарифами перевізників.