• Ваш кошик порожній!

Сиалис дженерик

Проблеми з потенцією можуть виникнути не тільки у літніх людей, а й у молодих людей. Характер еректильної дисфункції буває органічною, психогенною, змішаною і часом незрозумілого походження. Істотно збільшують ймовірність виникнення сексуальних порушень психологічні проблеми, стреси, малорухливий спосіб життя, надмірну вагу, зловживання алкоголем та куріння, нестачу вітамінів та мінералів.

Щоб запобігти можливій імпотенції, слід вести здоровий спосіб життя, правильно харчуватися, займатися спортом і намагатися не нервувати. Але навіть якщо делікатна проблема виникла, не треба сумувати. Її допоможе вирішити дженерик Сіаліс – унікальний препарат, призначений у медицині для боротьби з еректильною дисфункцією будь-якого ступеня та форми. Засіб пропонується у різних формах та дозуваннях, практично не має побічних ефектів і його застосування дає приголомшливі результати.

Дженерики – лікарські засоби, що випускаються за оригінальними технологіями іншими виробниками після закінчення терміну дії патенту та роботи компанії. Дані препарати мають склад, до якого входить активний фармацевтичний інгредієнт, запатентований розробником. Дженерік Сіаліс – новий ефективний медичний засіб у лікуванні дисфункцій ерекції, який схвалений спільнотою лікарів FDA та має відповідний сертифікат.

Принцип дії препарату Сіалісу

Дія дженерика Сіаліс обумовлена завдяки природному компоненту тадалафілу, який є оборотним селективним інгібітором та відрізняється пролонгованим ефектом. Він сприятливо впливає на чоловічий організм, сприяє швидкому відновленню ерекції та забезпечує бажані результати завдяки стимуляції кровообігу у статевих органах.

Організм людини швидко розсмоктує та засвоює тадалафіл, а після його потрапляння в кров він повністю контролює процес інгібування фосфодієстерази. Гладка мускулатура в області малого тазу та чоловічого статевого органу розслаблюється, відбувається місцеве вивільнення оксиду азоту, розширення артерій та судин, кров починає краще циркулювати та активно насичувати печеристі тіла пеніса. Внаслідок цих біохімічних процесів і за наявності сексуального збудження виникає швидка, стійка та тривала ерекція.

Тадалафіл починає повноцінно діяти через 30-40 хвилин після прийому, але його ефект починає відчуватися вже через 20 хвилин. Залежно від індивідуальних особливостей чоловічого організму час дії препарату зберігається до 36 годин. За цей період можна здійснити кілька повноцінних статевих актів, при цьому їх тривалість збільшується, а часу на відновлення буде потрібно значно менше.

Свідчення Сіаліс

Ліки показані чоловікам віком від 18 до 65 років підвищення потенції . Головні причини, що роблять тадалафіл затребуваним серед чоловіків, це чудові результати, які він дає: відновлює еректильну функцію, посилює потенцію, забезпечує повноцінний, якісний та тривалий статевий акт.

Крім цього застосування ліків Сіаліс рекомендовано за таких проблем:

 • Відсутня потенція чи слабка ерекція;

 • Зниження сексуального бажання та погіршення лібідо;

 • Неможливість вчинити тривалий статевий акт;

 • - Зміна твердості статевого члена під час інтимної близькості;

 • Гіперплазія простати доброякісного характеру.

Переваги препарату дженерик Сіаліс

Сиаліс характеризується численними позитивними відгуками від задоволених і задоволених чоловіків. Його ефективність та результативність майже не відрізняється від оригінального препарату, але ціна на дженерик значно нижча. Препарат передбачає тривалу дію та відрізняється низкою переважних характеристик.

Варто виділити такі вагомі переваги Сіалісу:

 • Відновлення еректильних функцій, зміцнення здоров'я статевої системи, забезпечення сталої ерекції.

 • Накопичувальний ефект, що зберігає позитивні результати протягом певного часу після скасування прийому.

 • Відсутність звикання до препарату, не змінюється рівень тестостерону та якісні характеристики сперми.

 • Мінімум побічних ефектів та їх слабка вираженість, немає негативного впливу на печінку, серцево-судинну систему, м'язи.

 • Відсутність шкоди для репродуктивної системи та негативного впливу на здатність зачаття.

 • Терапевтичний ефект, що забезпечує спрощення лікування гіперплазії передміхурової залози.

 • Можливість взаємодії препарату з невеликими дозами алкоголю та з жирною їжею.

Прийом та дозування засобу Сіалісу

Особливості прийому дженерика удаліста залежать передусім від форми його випуску: таблетки та капсули з плівковою оболонкою, таблетки для розсмоктування, гель. Дозування може бути 2,5 мл, 5, 10, 20, 40, 60 або 80 мг. Капсули та таблетки рекомендується запивати достатньою кількістю води, вони випускаються зі спеціальною плівковою оболонкою, яка відмінно розчиняється при прийомі ліків. Також виробляються таблетки Сіаліс тадалафіл для розсмоктування, які не потрібно запивати водою, оскільки вони добре розчиняються в роті. Препарат у вигляді гелю також не потрібно запивати водою, він має приємний смак та швидко засвоюється організмом.

Препарат тадалафіл передбачає як разове, так і регулярне вживання, залежно від стану здоров'я статевої системи. Дозування сіалісу підбирається в індивідуальному порядку у кожному конкретному випадку. Залежить це від багатьох факторів: характер та ступінь статевої дисфункції, загальний стан здоров'я, вік та спосіб життя, наявні захворювання та інші можливі аспекти. Для рекомендацій та підбору індивідуального дозування слід обов'язково звернутися до лікаря, який визначить правильне у конкретному випадку дозування.

Рекомендоване дозування тадалафілу дорослому чоловікові без патологічних захворювань – 10 мг на добу. Якщо вона не дає адекватного ефекту та очікуваної тривалості дії, можна застосовувати 20 мг. Приймати таблетки слід мінімум за 30 хв перед передбачуваним статевим актом, він буде ефективним за наявності сексуальної стимуляції. Тривалість ефекту може зберігатись протягом 36 годин після прийому препарату. Час прийому їжі та алкоголь у розумних дозуваннях ніяк не впливає на дію Сіалісу дженерики.

Бувають ситуації, коли властива необхідність приймати таблетку тадалафілу щодня. Таке рішення приймає лікар та тривалість щоденного прийому періодично переоцінюється. Рекомендована щоденна доза становить 5 мг, приймає її потрібно приблизно однаковий час доби. Доза може переглядатись та знижуватись до 2,5 мг/добу залежно від результативності препарату та індивідуальної переносимості.

Як приймати тадалафіл чоловікам уперше?

Будь-які препарати для відновлення еректильної функції не рекомендовано призначати самостійно, щоб уникнути побічних ефектів. Перед вибором ліків на лікування потенції слід проконсультуватися з лікарем. У тому числі приймати вперше тадалафіл слід після розмови з лікарем. Він призначить коректний прийом препарату та правильні дози, враховуючи вік чоловіка, його здоров'я, які мають захворювання та можливі протипоказання. Як правило, середньостатистичного здорового чоловіка для першого разу буде достатньо однієї таблетки препарату. Разова доза таблеток Сіаліс становить 10 мг, а добова не повинна перевищувати 20 мг.

Протипоказання для прийому препарату Сіаліс

Таблетки дженериків сіалісу не призначені для прийому дітьми, жінками, підлітками, які не досягли 18 років. Також не рекомендується прийом таких препаратів для чоловіків віком від 65 років.

Застосування таблеток Сіаліс протипоказане у таких ситуаціях:

 • Індивідуальна непереносимість тадалафілу та інших компонентів

 • Тяжкі серцево-судинні захворювання

 • Ішемічна нейропатія

 • Хронічні хвороби нирок, печінки та шлунка

 • Серйозні ендокринні патології

 • Перенесений інфаркт чи інсульт

 • Уроджений дефект статевого члена.

Також до протипоказань належать індивідуальна підвищена чутливість до тадалафілу або інших компонентів препарату. Не дозволяється одночасне застосування нітратів органічного типу в будь-якій лікарській формі.

Передозування та побічні дії

Прийом лікарських препаратів Сіаліс абсолютно безпечний і нешкідливий, більшість щодо здорових чоловіків їх добре сприймають. Ліки швидко виводяться з організму природним шляхом після останнього прийому. Побічні дії можуть виникнути при перевищенні індивідуального дозування. Найчастіше вони проявляються у вигляді нездужання, слабкості, нудоти, головного болю, запаморочення, підвищення тиску.

Ліки не є алергеном, але при передозуванні може виникнути алергічна реакція, набряклість, висипання. Як правило, якщо такі прояви виникають, то вони слабо виражені та швидко проходять. В іншому випадку слід звернутися до лікаря, який скаже, чи варто вживати Сіаліс і проконсультує щодо дози.

Купити таблетки Сіаліс в інтернет-аптеці Doc Potency

Оригінальні препарати тадалафілу коштують недешево та часто відпускаються за рецептом. А ось купити дженерики, які нічим не поступаються за якістю та результативністю, можна значно дешевше та зберігаючи свою анонімність.

Інтернет-магазин Аптека Doc Potency пропонує широкий асортимент сертифікованих препаратів для відновлення та зміцнення чоловічого здоров'я, підвищення потенції та сексуального бажання. Тут є Сиаліс купити будь-яких форм і дозувань, ціна таблеток приємно лояльна і доступна для широкого кола споживачів.

На сайті аптеки присутня вся необхідна інформація: опис засобу, інструкція до застосування, умови зберігання та інше. Якщо виникнуть питання або , менеджери-консультанти завжди готові надати допомогу та відповісти на будь-який запит. Оформити замовлення та купити Сіаліс не складе труднощів, все зрозуміло та доступно в онлайн режимі. Гарантована швидка доставка по Україні до будь-якого населеного пункту.

Як не купити підробку Сіалісу?

На сайті Аптека Doc Potency продаються тільки якісна продукція для підвищення потенції. Якість та справжність кожного лікарського засобу підтверджено відповідними сертифікатами, а це є гарантією того, що ви не купите підробку. На кожній таблетці нанесено оригінальний напис із компанією-виробником.

Здійснивши покупку в онлайн-аптеці Doc Potency, кожен, хто потребує допомоги, чоловік буде насолоджуватися відновленою силою протягом тривалого часу.