• Ваш кошик порожній!

Сіаліс 60 мг (Vidalista 60 mg)

Немає відгуків
420 грн
Замовте консультацію
Нова пошта по Україні
Нова пошта по Україні
кур'єром або у відділенні
від 45 грн ok
Укрпошта по Україні
Укрпошта по Україні
кур'єром або у відділенні
від 45 грн ok
Justin по Україні
Justin по Україні
кур'єром або у відділенні
від 45 грн ok

Опис Сіаліс 60 мг (Vidalista 60 mg)

Пігулки Vidalista 60 мг – сучасний препарат для усунення проблем з порушенням потенції. Дженерік Vidalista 60 можна приймати одноразово для покращення потенції перед сексуальним контактом або курсом для лікування еректильних проблем та імпотенції. Препарат хороший тим, що може застосовуватися в будь-який час доби і сумісний з алкоголем у невеликих кількостях. Ефективність Відаліста 60 залежить від дозування та частоти прийому. 60 мг є четвертою частиною від стандартного дозування та призначається лікарями для лікування та профілактики, а також для лікування Легкової Гіпертензії та Серцевої недостатності.

Vidalista 60 – аналог Сіаліс 60, популярних американських таблеток для ерекції. Склад Сіаліс та Дженеріка однаковий. Обидва препарати в основній масі містять тадалафіл, який успішно себе виявив у лікуванні та профілактиці недостатньої потенції. Різниця тільки в тому, що виробник ліків фармакологічний завод Centurion Laboratories (Індія), а Сіаліс - продукт відомої американської корпорації та з великими рекламними бюджетами. З цієї причини Vidalista 60 ціна значно нижча за ціну Сіалісу.

Принцип дії Дженерік Сіалісу

Основна активна речовина у складі Сіаліс Vidalista 60 – селективний оборотний інгібітор Тадалафіл, дженерик Тадалафіла. Він впливає безпосередньо на губчасту еректильну тканину в момент сексуального збудження припускає ерекцію члена. Під дією Тадалафіла знижується тонус гладких м'язів артерій, статевий член отримує більше крові і як наслідок з'являється стабільна ерекція.

Після застосування не бійтеся мимовільної ерекції, вона виникає лише під час натурального збудження. Ніхто не дізнається про те, що ви прийняли препарат.

Чоловічий збудник Відаліста 60 підтримує здатність нормальної потенції протягом 36 годин з моменту прийому таблетки. У цей час ви можете неодноразово займатися статевим актом та мати стійку ерекцію.

Після проходження повноцінного курсу лікування, позитивний ефект через відсутність проблем з ерекцією зберігається протягом року. Далі рекомендується повторний курс.

Препарат Vidalista 60 для кого?

Засіб для потенції прописується для дорослих чоловіків, котрі хочуть покращити свою чоловічу силу. Vidalista 60 варто у разі будь-яких нюансів з потенцією: недостатньої тривалості, а також часткової або повної відсутності.

Vidalista 60 інструкція застосування

Препарат VIDALISTA містить у таблетках Тадалафілу 60 мг. Однієї повної таблетки достатньо для успішного побачення тривалістю понад добу. Препарат необхідно прийняти за 40-60 хвилин до бажаного статевого акту та приступити до сексуального стимулювання. Не забувайте враховувати, що речовина, що діє, ліки починає діяти саме в момент вашого природного сексуального збудження. Дані таблетки не впливають на ступінь збудження та здатні діяти лише на ступінь потенції. Більше однієї таблетки 60 мг протягом 24 годин не бажано приймати.

Для прийому курсом слід враховувати причини недостатньої ерекції статевого члена і складати індивідуальну схему лікування. Рекомендуємо пройти необхідне обстеження та проконсультуватися з лікарем-урологом.

Характеристики Сіаліс 60 мг (Vidalista 60 mg)

Основні
Дозування
60 мг
Кількість пігулок
10
Діюча речовина
Тадалафіл Цитрат
Прийом
За 1 год. до акту
Час дії
до 36 годин
Добова доза
20 мг
Сумісність із алкоголем
У невеликих кількостях

Відгуки Сіаліс 60 мг (Vidalista 60 mg)

Сіаліс 60 мг (Vidalista 60 mg) Сіаліс 60 мг (Vidalista 60 mg)