• Ваш кошик порожній!

Найпопулярніші таблетки для покращення еректильної функції та підвищення потенції – це всім відома Віагра. Даний медичний засіб наприкінці 90-х років став проривом у галузі фармацевтики, ставши дуже затребуваним. Воно допомогло багатьом чоловікам знову відчути задоволення від інтимного життя. Широкою популярністю цей лікарський препарат користується досі.

Еректильна дисфункція виявляється практично у половини чоловіків віком 40-50 років, а після 70 років вона виникає більш ніж у 70%. Наслідком цього є вікові зміни, а також захворювання, що сприяють погіршенню кровопостачання печеристих тіл пенісу. Супутні причини ослаблення потенції – шкідливі звички, погане харчування, дефіцит вітамінів та мінералів, малорухливий спосіб життя, надмірна вага, стреси.

Щоб запобігти можливій імпотенції, чоловікові слід слідкувати за своїм фізичним та психічним здоров'ям з молодих років, вести активний спосіб життя, правильно та збалансовано харчуватися. Але навіть якщо неприємності з'являться, відновити чоловічу силу, м'яко та ефективно покращити ерекцію допоможуть Віагра таблетки.

Коли і як була винайдена Віагра

У середині 1980-х років американська фармацевтична компанія Pfizer розпочала розробки нових ліків для зниження артеріального тиску та нормалізації роботи серцево-судинної системи. Робота проходила у науковій лабораторії у маленькому місті Сендвіч на південному сході Англії. Вчені розробляли нову речовину, що розслабляє м'язи та розширює стінки судин.

1989 року було синтезовано потрібну речовину - цитрат силденафілу, яке було запатентовано у Британії, як препарат для проблем із серцем. Почалися клінічні випробування, які показали позитивних результатів. Але було помічено несподівані побічні дії, які чинила речовина силденафіл – підвищення потенції у чоловіків. Компанія продовжила випробування у цьому напрямі, випустивши зовсім новий товар.

27 березня 1998 року на ринок вийшла Viagra – перший у світі лікарський засіб для покращення ерекції. Воно виявилося настільки якісним та ефективним, що цей же рік у рік компанія-розробник Pfizer отримала за це відкриття Нобелівську премію у галузі фізіології та медицини. За кілька років Віагра стала найвідомішим препаратом для покращення потенції у США, Європі, Україні та у результаті в усьому світі. У наші дні лікарські препарати на основі силденафілу займають лідируючі позиції з продажу.

Опис препарату Віагра

Віагра – таблетки для чоловіків різних вікових категорій, що широко використовуються при порушеннях еректильної функції різного ступеня та форми. Активний компонент силденафілу цитрат є інгібітором фосфодіестерази п'ятого типу, він надає розслаблюючу дію на судини печеристого тіла та сприяє посиленому кровотоку всередині статевого органу чоловіка. Внаслідок впливу цитрату силденафілу відбувається значне та тривале поліпшення ерекції, що дозволяє зробити якісний та активний статевий акт.

Купити Віагру доступне без рецепта по Україні. Ціна препарату залежить від торгової марки та країни, де товар був виготовлений. Вартість Віагри ліцензійного виробництва, що випускається в європейських країнах, є досить високою і не всім доступною. Більш доступним варіантом є якісний дженерик (країна виробник Індія) – повний аналог Віагри, товар, який ні в чому не поступається оригінальному продукту.

Що являють собою аналоги дженерик Віагра

Дженерики - аналоги препарату, що відтворюють оригінальний лікарський товар, який закінчився термін патенту. Виробник дженерика отримує право випускати аналоги без клінічних досліджень та супутніх витрат. Але він повинен проводити біологічні терапевтичні випробування на ефективність у порівнянні з оригіналом. Речовина, що діє, повністю відповідає активному фармацевтичному компоненту, який запатентував розробник. Допоміжні речовини, які є в препараті, можуть відрізнятися.

Такий товар, як таблетки Віагра дженерик виробляє Індія за оригінальними технологіями, мають відповідний склад і характеризуються такими ж властивостями, що й оригінал. Цей товар - якісні замінники для оригіналу, які відрізняються відсутністю патенту.

Продаються Віагра аналоги за нижчою ціною, при цьому таблетки не поступаються якістю та ефективності оригінальним. Дженерік Віагри має відмінні торгові назви, найвідоміші такі – Малегра, Камагра, Eregra, Cenforce.

Форма випуску та склад

Форма випуску Віагри може бути різною, не лише у традиційному вигляді таблеток. На якому зупинити вибір, вирішує кожен індивідуально, ґрунтуючись на особистих перевагах та фінансових можливостях. На фармацевтичному ринку представлені товари такого виду:

 • Пігулки. Найдоступніша за ціною форма випуску. Таблетку запивають достатньою кількістю води. Бажаний ефект досягається повільніше, ніж від інших форм.

 • Капсули. Поширений товар приймається перорально, запиваючись достатньою кількістю води. Добре розчиняються і починають діяти швидше, ніж звичайні таблетки.

 • Таблетки жувальні або для розсмоктування. Дана форма випуску не запивається водою, а просто добре розчиняється у роті. Таблетки характеризується приємним смаком та швидким результатом.

 • Желе. Незвичайна форма випуску, яка відрізняється оригінальними смаками та швидкою дією.

До складу таблеток Віагри входить активна речовина синденафіл (у вигляді цитрату силденафілу) – основний компонент, що діє, який відноситься до групи інгібіторів ФДЕ-5. Також таблетки містять допоміжні компоненти, це може бути лактоза, мікрокристалічна целюлоза, гідрофосфат кальцію, магнію стеарат, титану діоксид.

Випускає цей товар переважно Індія. Це таблетки по 50, 100, 130, 150 і 200 мг, які мають розчинне плівкове покриття, яке може бути блакитним або прозорим.

Особливості дії препарату

Терапевтичний ефект Віагри виникає завдяки активній діючій речовині силденафілу. Вступаючи в кров, цей препарат шляхом біохімічних реакцій блокує фермент, що призводить до ослаблення ерекції. Препарат стимулює розслаблення м'язів малого тазу, в результаті розслабляється гладка мускулатура пеніса, розширюються судини та відбувається активний приплив крові до печеристих тіл статевого члена. За допомогою силденафілу забезпечується стійка та тривала ерекція, що дозволяє здійснити повноцінний статевий акт.

Дженерика Віагра - це гормональні ліки для виникнення ерекції. Дії силденафілу не сприятимуть раптовому та швидкому збудженню. Препарат має м'яку дію, не викликає несподіваних відчуттів і не створює неприємних моментів. Дія таблеток силденафілу проявляється тільки при інтимній близькості, за наявності природної стимуляції та природного сексуального збудження.

Ефект після використання дженерика Віагри

Отримані ефекти від прийому Віагри приємно порадують чоловіків, у яких спостерігається ослаблення потенції та еректильна дисфункція. Віагра може мати тривалість дії від 4 до 6 годин за умови дотримання інструкції із застосування. Такий час ерекції дозволяє здійснити кілька повноцінних статевих актів.

Форма випуску препаратів впливає на час, коли розпочнеться активна дія. Ліки у вигляді таблетки починають діяти через 50-60 хвилин після прийому, у вигляді капсули через 40-45 хвилин, таблетки для розсмоктування через півгодини, а ось желеподібний продукт через 15-20 хвилин.

Які сильні сторони має препарат Віагра

Широка затребуваність Віагри обумовлена тим, що даний фармацевтичний товар має багато переваг:

 • Швидке відновлення еректильних функцій

 • Безпека препарату та хороша переносимість

 • Мала ймовірність виникнення побічних ефектів

 • Можливість лікування еректильної дисфункції

 • Доступність покупки без рецепта в будь-якій аптеці чи інтернеті

 • Стійка дія протягом 4-6 годин

 • Немає звикання до регулярного вживання.

Показання для застосування.

Показані таблетки Віагра для застосування чоловіками віком від 18 років, які страждають на еректильну дисфункцію. Такі порушення ускладнюють здійснення повноцінного та якісного статевого акту.

Рекомендовано прийом таблеток у таких ситуаціях:

 • Слабка або повністю відсутня ерекція

 • Недостатня щільність статевого члена при збудженні

 • Швидке згасання ерекції та неможливість здійснити статевий акт

 • Зниження чи відсутність сексуального бажання.

Спосіб застосування та дози?

На час та спосіб прийому Віагри впливає її форма випуску. Таблетки приймають за годину до інтимної близькості, капсула п'ється за 45 хвилин, а таблетка для розсмоктування та желе – за півгодини. Рекомендоване дозування для середньостатистичного чоловіка на добу – одна таблетка (100 мг).

При першому прийомі рекомендовано обмежитись дозою таблетки по 25 мг. При недостатньому ефекті та відсутності побічних реакцій її збільшують до 100 мл на добу. Приймати препарат краще на голодний шлунок, він діє швидше та довше. Їжа, особливо жирна, а також алкоголь уповільнюють засвоєння активної речовини, а отже настання бажаного результату.

Дозу можна збільшувати або зменшувати залежно від переносимості препарату та його ефективності, стану здоров'я та ваги чоловіка. Силденафіл у середній дозі може мати низьку ефективність при великій масі тіла. Добова доза для чоловіка вагою понад 100 кг може бути у вигляді однієї таблетки по 150 мг, але підвищувати її слід лише після консультації лікаря.

Протипоказання до прийому таблетки Віагри

Таблетки для покращення потенції приписує лікар після попередньої оцінки стану здоров'я. Незважаючи на те, що це дуже безпечний препарат, його обережно призначають пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями.

Не варто використовувати препарат Віагру в таких ситуаціях:

 • Вік молодший 18 років

 • Індивідуальна непереносимість силденафілу

 • Нещодавно перенесений інфаркт чи інсульт.

 • Тяжка печінкова або ниркова недостатність

 • Гостра форма виразкової хвороби шлунка

 • Серйозні очні захворювання

 • Сильна артеріальна гіпотензія

 • Прийом ритонавіру, ріоцигуату, нітратів та нітрогліцерину.

Можливі побічні дії

Згідно з офіційними дослідженнями, препарат добре переноситься і не викликає дискомфортних відчуттів. Небажані дії таблетки виникають вкрай рідко, проявляються слабо і швидко минають. Як правило, побічні ефекти пов'язані з наявними захворюваннями. Виявляються вони найчастіше такими моментами:

 • Порушення сну, відчуття важкої голови

 • Алергічні висипання на шкірі

 • Закладеність носа та утрудненість дихання

 • Порушення зору та чутливість до яскравого світла

 • Болісні відчуття у м'язах та суглобах.

Наслідки передозування

Приймаючи таблетки Віагру, слід розуміти, що при підвищенні стандартного дозування (100-150 мг) можуть виникнути негативні наслідки. Їхня серйозність залежить від стану здоров'я, особливостей організму, віку та ваги пацієнта. Передозування виникає не тільки при перевищенні добової дози, але й при одночасному прийомі з ліками, які прописані протипоказаннями.

Симптоматика передозування може виявлятися сильним головним болем, різким занепадом сил, непритомністю. Також може виникнути пріапізм - ерекція, що триває кілька годин поспіль. Найбільш небезпечними наслідками є серцевий напад, погіршення зору, порушення сприйняття кольорів і можлива сліпота.

Як купити таблетки Віагра в онлайн-аптеці

Віагра недорого купити на території України? Якщо цікавить це запитання, ви звернулися за адресою. Інтернет-магазин Аптека Doc Potency пропонує багато таблеток для чоловічого сексуального здоров'я. В наявності таблетки по 50, 100, 130, 150 та 200 мг, які випускає Індія, а точніше найкращі індійські фармацевтичні корпорації. На сайті аптеки ви зможете вибрати препарат потрібного дозування та форми випуску.

У каталозі інтернет-магазину представлена вся необхідна інформація: опис препаратів, форма випуску, ціна, інструкція до застосування, протипоказання, умови зберігання та інше. Приємно порадує вартість таблеток та інших продуктів, яка порівняно невисока тому, що країна-виробник Індія.

Вибрати товар, оформити замовлення та здійснити покупку в аптеці Doc Potency покупку не складе труднощів, все просто і доступно в онлайн-режимі. Якщо виникнуть труднощі чи питання, консультанти інтернет-аптеки негайно дадуть відповідь і допоможуть обрати товар. Доставка Віагри здійснюється Укрпоштою або Новою Поштою до будь-якої точки України.