• Ваш кошик порожній!

Віагра 50 мг (Cenforce 50 mg)

Немає відгуків
Віагра 50 мг (Cenforce 50 mg)
250 грн
Замовте консультацію
Нова пошта по Україні
Нова пошта по Україні
кур'єром або у відділенні
від 45 грн ok
Укрпошта по Україні
Укрпошта по Україні
кур'єром або у відділенні
від 45 грн ok
Justin по Україні
Justin по Україні
кур'єром або у відділенні
від 45 грн ok

Опис Віагра 50 мг (Cenforce 50 mg)

Таблетки Cenforce 50 мг дженерик (аналог) популярних пігулок для потенції - VIAGRA з активною речовиною - Силденафіл Цитрат 50 мг, це оптимальне дозування для тих, хто приймає даний препарат вперше. Також дозування Ценфорсу 50 мг прописують лікарі для проходження курсу лікування. Можна збільшити дозування ліків до 100 мг. Виробник аналог віагра індійський завод Centurion Laboratories.

Препарат Ценфорс 50 мг – таблетки для потенції чоловіків, посилюють приплив крові до пенісу та посилюють ерекцію. Індійський дженерик відрізняється від оригінального брендового препарату тим, що виробляється іншим виробником.

Ліки Ценфорс 50 мг приймаються при:

  • порушення ерекції
  • легенева гіпертензія
  • слабка потенція

Пігулки Cenforce 50 мг Інструкція застосування

Як приймати Cenforce 50 мг Сілденафіл? Cenforce-50 приймається за 1 годину до статевого акту, запиваючи звичайною водою. Час дії препарату 5-6 годин. Для довшого ефекту бажано не їсти під час прийому лікарського препарату. Стандартним дозуванням Силденафілу Цитрату є 100 мг на добу або 2 таблетки. Збільшувати дозу слід після рекомендації лікарів або при масі тіла понад 100 кг. Засіб Ценфорс 50 мг випускається також у вигляді смоктальних драже (Софт, Професіонал, Желе) та має солодкий або м'ятний смак. Ця форма пігулок розсмоктується під язиком і швидше починає діяти. Можна поєднувати з пігулками для продовження статевого акту – Дапоксетин.

Дженерік Віагри Cenforce 50 мг протипоказання

Протипоказання Cenforce 50 мг такі ж, як для всіх таблеток на основі Силденафілу.

Дженерік Ценфорс 50 мг не можна приймати з алкоголем, оскільки це може спричинити посилений прояв побічних ефектів. Не можна приймати таблетки для ерекції особам, яким не виповнилося 18 років. Слід також обережно приймати ліки людям похилого віку. Не можна приймати препарат одночасно з іншими таблетками від еректильної дисфункції.

Дженерік Cenforce 50 мг

Список побічних дій і протипоказань у Сілденафіла великий, тому перш ніж приймати таблетки ознайомтеся з повною інструкцією або проконсультуйтеся з лікарем.

  • Головний біль та запаморочення
  • Нудота та блювання
  • Погіршення зору
  • Закладеність носа
  • Сонливість
  • Біль у грудях
  • Сухість

Характеристики Віагра 50 мг (Cenforce 50 mg)

Основні
Дозування
50 мг
Кількість пігулок
10
Діюча речовина
Силденафіл Цитрат
Прийом
За 1 год. до акту
Час дії
5-6 годин
Добова доза
100 мг
Сумісність із алкоголем
ні

Відгуки Віагра 50 мг (Cenforce 50 mg)

Віагра 50 мг (Cenforce 50 mg)