• Ваш кошик порожній!

Сексуальне здоров'я посідає важливе місце у житті кожного чоловіка. Тому коду виникають порушення еректильної функції, знижується самовпевненість та втрачається відчуття повноцінності. Причини виникнення цих проблем можуть бути різними. Це набуті захворювання, шкідливі звички, погана екологія, надмірні фізичні навантаження, стресові ситуації. Якщо неприємності еректильного характеру виникли, в результаті потенція погіршилася, не варто сумувати, адже рішення існує. Допоможе унікальний та результативний препарат Левіта.

Levitra - це ефективний лікарський засіб, призначений для відновлення ерекції у чоловіків, які досягли повноліття. Діюча речовина препарату Левітра – варденафіл, що відноситься до інгібіторів групи ферментів фосфодіестерази. Компонент не викликає звикання та не має психотропного впливу, він м'яко впливає на чоловічий організм, підвищує потенцію та покращує якість статевого акту. Дані ліки для лікування порушень ерекції продуктивніші за Сіаліс у 13 разів, а Віагри – у 10 разів.

Історія відкриття препарату Левітра

Відкриття речовини силденафілу та випуск препарату Віагра на його основі надихнули фармацевтичні компанії розробляти формулу своїх ліків для підвищення потенції. Речовина варденафіл та на його основі засіб Левітра – другий препарат, який був розроблений для лікування еректильних дисфункцій. Випустили його спільно три німецькі фармацевтичні компанії: Байєр, Глаксосміткляйн та Шерінг.

Якщо порівнювати хімічну формулу варденафілу та силденафілу, то перший компонент відрізняється одним новим атомом вуглецю та зміною положення азоту. Такі структурні зміни до мінімальної різниці між цими двома засобами. Відмінні риси препарату Левіта полягають у збільшеному часі дії (до 12 годин) та наявності накопичувального ефекту, що дозволяє застосовувати його не тільки для усунення еректильних дисфункцій, а їх лікуванні.

У 2003 році 6 березня Єврокомісією було дозволено продаж варденафілу по всій території Європейського союзу. 19 серпня цього року його офіційною назвою стала Levitra®. У країнах Європи ці препарати можна зустріти під назвою Vivanza.

Принцип дії варденафілу

Механізм дії варденафілу полягає у розслабленні гладких м'язів печеристого тіла та артеріол статевого члена. В результаті сексуальної стимуляції з нервових закінчень печеристого тіла виділяється оксид азоту, який активує фермент гуанілатциклази та підвищує вміст циклічного гуанозинмонофосфату. Внаслідок цього відбувається розслаблення гладких м'язів печеристого тіла та відбувається збільшення припливу крові до пенісу. Дія препарату Левітра відновлює порушену ерекцію та забезпечує природну реакцію збудження на сексуальну стимуляцію.

Варденафіл після прийому внутрішньо швидко всмоктується. Після прийому натще концентрація варденафілу в плазмі досягає максимального значення протягом 30-120 хв. При такому прийомі його абсолютна біодоступність становить близько 15%.

Прийом варденафілу з жирною їжею знижує швидкість його всмоктування, час досягнення максимальної концентрації збільшується до 60 хв, максимальна концентрація у плазмі знижується в середньому на 20%. Прийом варденафілу з їжею, що містить не більше 30% жирів, не спричиняє зміну фармакокінетичних параметрів препарату.

Оптимальний час дії препарату Левітра від 10 до 12 години. Для порівняння, Віагра діє протягом 4-6 годин. Після прийому внутрішньо варденафіл виводиться у вигляді метаболітів, переважно з калом та меншою мірою із сечею (2–6% дози). Період напіввиведення варденафілу становить у середньому 4-5 годин.

Що являє собою дженерик Левітра

Дженерік Левітри – аналог оригіналу за складом та дозуванням активного компонента варденафілу. Допоміжні речовини, що входять до складу, можуть відрізнятися, оскільки ніяк не впливають на лікувальний ефект. За рахунок цього аналог зберігає результативність, ефективність та безпеку оригінальних ліків, але при цьому ціна на нього істотно менша.

Таким чином, за співвідношенням ціни та якості дженерики Левітра впевнено оминають брендовий продукт. Тому якщо ви не хочете переплачувати за Левітра оригінал або у вас просто не вистачає грошей, без сумнівів купуйте дженрик Левітри , які гарантовано змінять ваше сексуальне життя на краще.

Після закінчення терміну дії патенту на брендову формулу варденафіла з'явилося багато фірм, що випускають якісні дженерики. Аналогові продукти представлені у різних дозуваннях та формах випуску.

Найкраще проявили себе у виробництві дженериків індійські компанії, продукція яких відрізняється бездоганною якістю. При цьому вартість дженерика Левітри індійського виробництва набагато нижча за оригінальний німецький продукт.

Переважні характеристики Левітри

Ключові особливості ліки Левітра – сприятливий вплив на ерекцію та відновлення сексуальних можливостей. Завдяки властивостям діючої речовини варденафілу препарат має ряд переважних характеристик:

 • Має необхідний ефект незалежно від віку або ступеня еректильної дисфункції.

 • Швидкодія - для досягнення бажаного ефекту потрібно лише 10-20 хвилин

 • Не впливає на репродуктивну можливість, склад сперми та рухливість сперматозоїдів не змінюються.

 • Відмінна переносимість головного активного компонента варденафілу

 • При правильному прийомі всі можливі побічні реакції зведені до мінімуму

 • Позитивний вплив на психоемоційний стан обох партнерів

 • Тривалість прийому не викликає звикання

 • Дозволений хворим, які страждають на цукровий діабет

 • Рекомендований чоловікам, які страждають на гіпертонію, оскільки варденафіл знижує тиск.

 • Ефективний при еректильній дисфункції на тлі атеросклерозу судин

 • Має накопичувальний ефект, що сприяє лікуванню потенції.

 • На дію варденафілу не впливає помірна кількість алкоголю та їжі.

Форма випуску препарату Левіта

Випускається препарат Левітра у таких формах випуску:

 • Пігулки для перорального прийому. Традиційний та найпоширеніший варіант, представлений у великому виборі дозувань. найменш швидкодіючий, засвоюється повільніше за інші форми.

 • Таблетки для розсмоктування. Мають приємний смак, представлений двома варіантами, миттєво розчиняються в ротовій порожнині і швидко засвоюються, їх не потрібно запивати водою.

 • Желе. Має приємний смак, представлений приблизно 10 варіантів, добре засвоюється організмом і починає швидко діяти.

 • Препарат комбінований. Класичні таблетки, до складу яких крім варденафілу входить дапоксетин, призначені не тільки для посилення потенції, а й для продовження статевого акту за рахунок затримки еякуляції.

Показання Левітра – основні рекомендації щодо застосування

Левітра таблетки – відмінне рішення для чоловіків з будь-якою формою і ступенем еректильної дисфункції. Вони допоможуть відновити та зберегти протягом тривалого часу ерекцію статевого члена.

Рекомендовано застосовувати препарат Левітра у таких ситуаціях:

 • Порушення ерекції психогенного, органічного, змішаного та навіть нез'ясованого походження

 • Швидке згасання ерекції та неможливість здійснити статевий акт

 • Недостатня щільність статевого члена при збудженні

 • Зниження чи повна відсутність сексуального бажання.

Спосіб застосування та дози Левітри

Приймають препарат Левітра внутрішньо незалежно від їди. Рекомендована початкова доза становить 10 мг. Таблетка п'ється за 15-25 хв до початку сексуального контакту, але можна прийняти і за 4-5 год. При використанні Левітри для досягнення бажаного ефекту необхідна природна сексуальна стимуляція.

Стандартна добова доза варденафілу – 20 мг. Однак є й інші можливі дозування Levitra. З урахуванням ефективності та переносимості препарату може бути як збільшена, так і, навпаки, зменшена. Але робити такі коригування має лише лікар, враховуючи конкретну ситуацію та індивідуальні особливості організму чоловіка.

Не потрібно коригувати дозування варденафілу для осіб похилого віку, пацієнтів з нирковою недостатністю або незначними порушеннями функції печінки. У хворих з помірно вираженими порушеннями функції печінки кліренс варденафілу знижений, тому початкова доза таблеток не повинна перевищувати 5 мг на добу.

Час та спосіб прийому Левітри залежить від форми випуску:

 • Звичайні таблетки приймаються не пізніше як за півгодини до сексуального контакту, запиваючись достатньою кількістю води.

 • Таблетки левітри для розсмоктування просто беруть у рот, щоб вона повністю розчинилася на язиці, запивати водою необов'язково. Форма швидкодіючіша, використовується за 10-15 хвилин до статевого акту.

 • Варденафіл у вигляді гелю потрібно з'їсти за 10-15 хвилин до моменту передбачуваної сексуальної близькості.

Протипоказання до прийому Левітри

Пігулки Левітра порівняно безпечні, мають мінімум протипоказань, тому що їх активний компонент варденафіл добре переноситься і добре засвоюється. Не рекомендується цей продукт хлопцям, які не досягли 18 років, а також чоловікам, які мають індивідуальну непереносимість варденафілу або будь-яких інших компонентів.

Левітрі властиві такі протипоказання, які слід враховувати при прийомі таблеток:

 • Виразка у гострій стадії

 • Гематологічні захворювання

 • Тяжка форма печінкової та ниркової недостатності

 • Яскраво виражена серцево-судинна патологія.

 • Нещодавно перенесений інфаркт чи інсульт

 • Вроджені чи набуті фізичні деформації пеніса.

Незважаючи на безпеку застосування Левітри, важливо знати, що будь-яке паралельне медикаментозне лікування, хронічні захворювання або морфологічні ушкодження пеніса – моменти, які обов'язково потрібно обговорити з лікарем, перш ніж починати приймати таблетки.

Побічні ефекти від прийому таблеток Левітра

При прийомі препарату Левітра можуть виникнути побічні дії, виявляються досить слабко та швидко проходять. Але якщо раптом виникають різкі стрибки тиску та тривала болісна ерекція, слід негайно звернутися за медичною допомогою.

Найбільш поширеними побічними діями на тлі дози 20 мг є:

 • Закладеність носа

 • Головний біль та запаморочення

 • Набряклість та почервоніння обличчя

 • Дискомфортні відчуття у живіт

 • Підвищена світлочутливість.

Передозування

Передозування не виникає на тлі дози 40 мг варденафіру на добу, приймаючи протягом тижня. Однак при прийомі більш високих доз, якщо не призначив лікар, можуть розвиватися небажані ефекти. Адже в кожному конкретному випадку доза є індивідуальною і призначається лікарем. Вона залежить від віку пацієнта, його ваги, загального стану здоров'я та деяких інших факторів.

Найбільш можливі прояви передозування препаратом:

 • Біль у спині

 • Дискомфорт у м'язах

 • Порушення зору.

При будь-яких серйозних нездужання, які пов'язані з прийомом медикаменту, слід негайно звернутися за медичною допомогою.

Де в Україні доступно та вигідно купити Левітру

Якщо вас цікавить запит «Левітра купити в Україні», звертайтесь до нашого інтернет-магазину Аптека Doc Potency. Тут ви знайдете великий асортимент продукції для покращення потенції у всіх можливих формах випуску та дозування. При цьому вартість Левітри значно нижча, ніж у звичайних аптеках, при цьому засіб є абсолютно безпечним і приносить гарантований лікувальний ефект.

На сайті Аптеки Doc Potency можна купити таблетки Левітри без рецепта. Всю необхідну інформацію, у тому числі вартість та опис препарату, ви знайдете в електронному каталозі. При необхідності консультанти магазину проконсультують вас з будь-якого питання.

Оформити замовлення та зробити покупку просто та доступно в онлайн-режимі. Інтерфейс сайту зручний та продуманий до дрібниць, тому з цим не виникне складнощів. Доставка Левітри здійснюється Укрпоштою або Новою Поштою до будь-якого населеного пункту України.