• Ваш кошик порожній!

Левітра 10 мг (Vilitra 10 mg)

Немає відгуків
Левітра 10 мг (Vilitra 10 mg)
280 грн
Замовте консультацію
Нова пошта по Україні
Нова пошта по Україні
кур'єром або у відділенні
від 45 грн ok
Укрпошта по Україні
Укрпошта по Україні
кур'єром або у відділенні
від 45 грн ok
Justin по Україні
Justin по Україні
кур'єром або у відділенні
від 45 грн ok

Опис Левітра 10 мг (Vilitra 10 mg)

Левітра Vilitra 10 мг – це один з останніх нових препаратів для вирішення проблем з еректильною дисфункцією. Препарат Vilitra 10 має головну діючу речовину Варденафіл Моногідрат у дозуванні 10 мг, який має властивість накопичуватися в організмі за рахунок чого після проходження курсу лікування ефект залишається і після його застосування на тривалий час. Основною особливістю його вважатимуться хороші результати за такої хвороби, як цукровий діабет, і навіть деякі пацієнти застосовують препарат зниження тиску. Дозування 10 мг є ідеальним для лікування та профілактики слабкої ерекції та безпечним дозуванням.

Аналог Левітри - це дженерик Левітра 10 мг приймаються при порушенні ерекції у чоловіків, при легеневій гіпертензії, а також при слабкій або млявій потенції через цукровий діабет. Виробник дженерика Левітри Centurion Laboratories (Індія)

Як приймати Vilitra 10 мг?

Таблетки Vilitra 10 мг приймаються внутрішньо, запиваючи великою кількістю води. Дія препарату починається через 30 хвилин, але для повного ефекту бажано дати часу 1 годину. Дія таблеток триває близько 12 годин із моменту прийому. Більш детальну інформацію можна переглянути в інструкції із застосування Вілітру 10, його можна поєднувати з різними препаратами для продовження статевого акту такими як Дапоксетин та різні спреї пролонгатори. Оптимальне дозування ліків 20 мг на добу. При масі тіла понад 100 кг дозування можна збільшити до 30-40 мг на добу.

Протипоказання Vilitra 10 мг

Не рекомендується прийом препарату з сильно алкогольними напоями, особам до 18 років. Не можна приймати дженерик Vilitra 10 мг з іншими препаратами для лікування еректильної дисфункції, такими як Віагра або Сіаліс.

Дженерік Vilitra 10 мг

Засіб Vilitra 10 вважається одним з найменш побічних препаратів для потенції, але іноді зустрічаються такі побічні як

  • Головний біль та запаморочення
  • Нудота та блювання
  • Погіршення зору
  • Закладеність носа
  • Сонливість
  • Біль у грудях
  • Сухість

До побічних дій Вілітра 10 провокує алкоголь у великих кількостях, а також, якщо дозування для організму підвищене, при виявленні таких симптомів слід зменшити дозування препарату Вілітра 10 мг у кілька разів.

Характеристики Левітра 10 мг (Vilitra 10 mg)

Основні
Дозування
10 мг
Кількість пігулок
10
Діюча речовина
Варденафіл
Прийом
За 1 год. до акту
Час дії
9 годин
Добова доза
20 мг
Сумісність із алкоголем
У невеликих кількостях

Відгуки Левітра 10 мг (Vilitra 10 mg)

Левітра 10 мг (Vilitra 10 mg)