• Ваш кошик порожній!

Віагра 100 мг (Kamagra Effervescent 100 mg)

Немає відгуків
Віагра 100 мг (Kamagra Effervescent 100 mg)
400 грн
Замовте консультацію
Нова пошта по Україні
Нова пошта по Україні
кур'єром або у відділенні
від 45 грн ok
Укрпошта по Україні
Укрпошта по Україні
кур'єром або у відділенні
від 45 грн ok
Justin по Україні
Justin по Україні
кур'єром або у відділенні
від 45 грн ok

Опис Віагра 100 мг (Kamagra Effervescent 100 mg)

Будь-які, навіть, на перший погляд, незначні проблеми з потенцією, якщо їх вчасно не усунути, можуть перерости у великі серйозні фізіологічні та психологічні проблеми. Слабка потенція або її повна відсутність нерідко призводить до депресивних станів і в деяких випадках до самогубств. Сучасна медицина допомагає чоловікам у вирішенні вищеописаної проблеми. Препарат Kamagra Effervescent (Kamagra Fizz) допомагає переконатися, що лікування потенції може бути непросто безболісним, воно може бути приємним.

Сучасна медицина може запропонувати різні засоби для лікування еректильної дисфункції та навіть імпотенції. Багатий вибір дозволяє вибрати те, що найбільше підходить чоловікові. Нерідко для того, щоб зробити правильний вибір, доводиться пройти повне медичне обстеження. І іноді тільки лікар може вказати дозування прийнятого препарату.

Склад Kamagra Effervescent

Kamagra Effervescent відома у народі, як Камагра Фіз. Це версія Віагри у таблетках і створена вона була спеціально для тих, хто не хоче з різних причин приймати таблетки. Свою назву вона отримала за те, що так само, як і Віагра містить силденафілу цитрат (у дозі 100 мг), але на відміну від Віагри, Kamagra Effervescent розчиняється у воді і діє швидше. Цей препарат став першим серед засобів для підвищення потенції, який був випущений у «шипучому» вигляді. Варто зауважити, що Kamagra Fizz випускається і в таблетках, і в капсулах, і як гелеві лікарські засоби. Останні (гелеві лікарські засоби) мали більшу популярність серед чоловіків, ніж таблетки або капсули. Але так було до появи розчинних пігулок Камагра Фіз. Ця шипучка стала справжнім хітом продажів, оскільки має приємний смак і діє швидше за інші засоби для покращення еректильної функції.

Ефективність Kamagra Effervescent

Давно відомий той факт, що причиною еректильної дисфункції є малий кровотік у судинах статевого члена та інших органів малого тазу. Силденафіл цитрат підвищує надходження крові до статевого органу чоловіка і при цьому уповільнює процес відтоку крові.

Kamagra Effervescent починає діяти практично відразу після прийому, вона зручна у застосуванні, має приємний апельсиновий смак та слабовиражені побічні ефекти. Крім того, на відміну від таблеток, шипуча Kamagra Fizz не викликає подразнення слизової оболонки шлунка і, відповідно, не сприяє загостренню хвороб, що вже існують. Ефект від прийому Камагра Фіз настає через 15-30 хвилин після прийому та діє протягом 6 годин. А це сприяє тому, що статевий акт стає тривалішим, а відчуття партнерів яскравішими.

Переваги Kamagra Effervescent

Згідно зі статистичними даними, силденафіл цитрат у розчинному вигляді особливо популярний серед зрілих чоловіків.

Чому? Відповісти це питання непросто. Можливо, причина полягає в тому, що Kamagra Effervescent краще, швидше діє саме на чоловіків середнього та похилого віку. Але причина може бути й іншою. Мабуть, не кожному буде приємно ковтати таблетки Kamagra Fizz.

Як уже зазначалося, основні проблеми з потенцією виникають через низький кровоток в органах малого тазу в цілому і в самому статевому органі чоловіка. Kamagra Effervescent (Камагра Фіз) не впливає на сам процес появи ерекції, як це роблять деякі афродизіаки. Її мета – нормалізувати кровообіг та збільшити надходження крові до статевого органу.

Перевага Kamagra Effervescent ще й у тому, що приймати її можна за 15-30 хвилин до статевого акту, а не за 40-60 хвилин як інші засоби, здатні вилікувати потенцію. Шипучий напій, створений за допомогою Kamagra Fizz практично миттєво додасть чоловікові сили та покращить потенцію, а приємний апельсиновий смак лише додасть позитивних емоцій. Численні відгуки покупців – яскраве тому підтвердження.

Спосіб застосування Kamagra Effervescent

Kamagra Effervescent слід приймати по 1 таблетці (100 мг) на добу. Згодом дозування може бути збільшено до 200 мг або зменшено до 25 мг. Добова доза препарату не повинна перевищувати дозу в 200 мг. Таблетку слід розчиняти у великій склянці води чи безалкогольного напою. Приймати можна до, можна після їжі. Не слід її приймати разом із алкогольними напоями, оскільки алкоголь знижує ефективність препарату. Kamagra Effervescent слід приймати за 15-30 хвилин до статевого акту.

Kamagra Effervescent

Силденафіл цитрат, що міститься, в Kamagra Effervescent у гіперчутливих людей може викликати запаморочення, головний біль, затуманеність в очах, зміна кольору, нежить. Якщо такі симптоми з'являються при першому прийомі препарату, їх слід охарактеризувати, як адаптацію організму до складових препарату. Якщо такі симптоми з'являються часто і мають яскраво виражений характер, значить у Вас індивідуальна непереносимість окремих компонентів препарату. У цьому випадку слід звернутися за консультацією до лікаря. Перед тим як почати приймати Kamagra Effervescent (Kamagra Fizz), і щоб застрахувати себе від небажаних наслідків, можна пройти повне медичне обстеження. Його результати дозволять вам дізнатися і точне дозування, і сумісність з іншими препаратами, які ви приймаєте.

Таким чином, Kamagra Effervescent – це перший засіб для покращення потенції, створений у вигляді розчинних таблеток. Воно має приємний апельсиновий смак, діяти починає миттєво, не дратує слизову оболонку шлунка і практично не має побічних ефектів. Цей засіб допоможе чоловікам позбутися не лише фізіологічних проблем (проблеми з потенцією), а й пов'язаних з ними психологічних проблем. Однак пам'ятайте, що засобів для покращення потенції існує багато, але жодна з них не допоможе, якщо не буде викликаних природними шляхом сексуального бажання та збудження.

Характеристики Віагра 100 мг (Kamagra Effervescent 100 mg)

Основні
Дозування
100 мг
Кількість пігулок
7
Діюча речовина
Силденафіл Цитрат
Прийом
За 1 год. до акту
Час дії
5-6 годин
Добова доза
100 мг
Сумісність із алкоголем
Ні

Відгуки Віагра 100 мг (Kamagra Effervescent 100 mg)

Віагра 100 мг (Kamagra Effervescent 100 mg)