• Ваш кошик порожній!

Сіаліс 5 мг (Vidalista 5 mg)

Немає відгуків
Сіаліс 5 мг (Vidalista 5 mg)
230 грн
Замовте консультацію
Нова пошта по Україні
Нова пошта по Україні
кур'єром або у відділенні
від 45 грн ok
Укрпошта по Україні
Укрпошта по Україні
кур'єром або у відділенні
від 45 грн ok
Justin по Україні
Justin по Україні
кур'єром або у відділенні
від 45 грн ok

Опис Сіаліс 5 мг (Vidalista 5 mg)

Пігулки Vidalista 5 мг – сучасний препарат для усунення проблем з порушенням потенції. Дженерік Vidalista 5 можна приймати одноразово для покращення потенції перед сексуальним контактом або курсом для лікування еректильних проблем та імпотенції. Препарат хороший тим, що може застосовуватися в будь-який час доби і сумісний з алкоголем у невеликих кількостях. Ефективність Відаліста 5 залежить від дозування та частоти прийому. 5 мг є четвертою частиною від стандартного дозування та призначається лікарями для лікування та профілактики, а також для лікування Легкової Гіпертензії та Серцевої недостатності.

Vidalista 5 – аналог Сіаліс 5, популярних американських таблеток для ерекції. Склад Сіаліс та Дженеріка однаковий. Обидва препарати в основній масі містять тадалафіл, який успішно себе виявив у лікуванні та профілактиці недостатньої потенції. Різниця тільки в тому, що виробник ліків фармакологічний завод Centurion Laboratories (Індія), а Сіаліс - продукт відомої американської корпорації та з великими рекламними бюджетами. З цієї причини Vidalista 5 ціна значно нижча за ціну Сіалісу.

Принцип дії Дженерік Сіалісу

Основна активна речовина у складі Сіалісу Vidalista 5 - селективний оборотний інгібітор Тадалафіл, дженерик Тадалафіла. Він впливає безпосередньо на губчасту еректильну тканину в момент сексуального збудження припускає ерекцію члена. Під дією Тадалафіла знижується тонус гладких м'язів артерій, статевий член отримує більше крові і як наслідок з'являється стабільна ерекція.

Після застосування не бійтеся мимовільної ерекції, вона виникає лише під час натурального збудження. Ніхто не дізнається про те, що ви прийняли препарат.

Чоловічий збудник Відаліста 5 підтримує здатність нормальної потенції протягом 36 годин з моменту прийому таблетки. У цей час ви можете неодноразово займатися статевим актом та мати стійку ерекцію.

Після проходження повноцінного курсу лікування, позитивний ефект через відсутність проблем з ерекцією зберігається протягом року. Далі рекомендується повторний курс.

Препарат Vidalista 5 для кого?

Засіб для потенції прописується для дорослих чоловіків, котрі хочуть покращити свою чоловічу силу. Vidalista 5 варто у разі будь-яких нюансів з потенцією: недостатньої тривалості, а також часткової або повної відсутності.

Vidalista 5 інструкція застосування

Препарат Vidalista містить у таблетках Тадалафілу 5 мг. Однієї повної таблетки достатньо для успішного побачення тривалістю більше доби, при необхідності дозування можна збільшити до 2 таблеток. Препарат необхідно прийняти за 40-60 хвилин до бажаного статевого акту та приступити до сексуального стимулювання. Не забувайте враховувати, що речовина, що діє, ліки починає діяти саме в момент вашого природного сексуального збудження. Дані таблетки не впливають на ступінь збудження та здатні діяти лише на ступінь потенції. Більше чотирьох таблеток 5 мг протягом 24 годин не бажано приймати.

Для прийому курсом слід враховувати причини недостатньої ерекції статевого члена і складати індивідуальну схему лікування. Рекомендуємо пройти необхідне обстеження та проконсультуватися з лікарем-урологом.

Характеристики Сіаліс 5 мг (Vidalista 5 mg)

Основні
Дозування
5 мг
Кількість пігулок
10
Діюча речовина
Тадалафіл Цитрат
Прийом
За 1 год. до акту
Час дії
до 36 годин
Добова доза
20 мг
Сумісність із алкоголем
У невеликих кількостях

Відгуки Сіаліс 5 мг (Vidalista 5 mg)

Сіаліс 5 мг (Vidalista 5 mg)