• Ваш кошик порожній!

Сіаліс 20 мг (Tadasoft 20 mg)

Немає відгуків
350 грн
Замовте консультацію
Нова пошта по Україні
Нова пошта по Україні
кур'єром або у відділенні
від 45 грн ok
Укрпошта по Україні
Укрпошта по Україні
кур'єром або у відділенні
від 45 грн ok
Justin по Україні
Justin по Україні
кур'єром або у відділенні
від 45 грн ok

Опис Сіаліс 20 мг (Tadasoft 20 mg)

Таблетки Tadasoft 20 мг – сучасний препарат для усунення проблем з порушенням потенції. Дженерік Tadasoft 20 можна приймати одноразово для покращення потенції перед сексуальним контактом або курсом для лікування еректильних проблем та імпотенції. Препарат хороший тим, що може застосовуватися в будь-який час доби і сумісний з алкоголем у невеликих кількостях. Ефективність Тадасофт 20 залежить від дозування та частоти прийому. Пігулки Софт та Професіонал це практично одне й теж різниця найчастіше в тому, що Софт має солодкий смак, а Професіонал – м'ятний. Подвійне дозування також лікар може прописати за серйозних проблем з потенцією та ерекцією.

Tadasoft 20 – аналог Сіаліс Софт 20, популярних американських таблеток для ерекції. Склад Сіаліс та Дженеріка однаковий. Обидва препарати в основній масі містять тадалафіл, який успішно себе виявив у лікуванні та профілактиці недостатньої потенції. Різниця тільки в тому, що виробник ліків фармакологічний завод Sunrise Remedies (Індія), а Сіаліс - продукт відомої американської корпорації та з великими рекламними бюджетами. З цієї причини Tadasoft 20 ціна значно нижча за ціну Сіалісу.

Принцип дії Дженерік Сіалісу

Основна активна речовина у складі Сіаліс Tadasoft-20 – селективний оборотний інгібітор Тадалафіл, дженерик Тадалафіла. Він впливає безпосередньо на губчасту еректильну тканину в момент сексуального збудження припускає ерекцію члена. Під дією Тадалафіла знижується тонус гладких м'язів артерій, статевий член отримує більше крові і як наслідок з'являється стабільна ерекція.

Після застосування не бійтеся мимовільної ерекції, вона виникає лише під час натурального збудження. Ніхто не дізнається про те, що ви прийняли препарат.

Чоловічий збудник Тадасофт-20 мг підтримує здатність нормальної потенції протягом 36 годин з моменту прийому таблетки. У цей час ви можете неодноразово займатися статевим актом та мати стійку ерекцію.

Після проходження повноцінного курсу лікування, позитивний ефект через відсутність проблем з ерекцією зберігається протягом року. Далі рекомендується повторний курс.

Препарат Tadasoft 20 для кого?

Засіб для потенції прописується для дорослих чоловіків, котрі хочуть покращити свою чоловічу силу. Замовити Tadasoft 20 варто у разі будь-яких нюансів із потенцією: недостатньої тривалості, а також часткової чи повної відсутності.

Tadasoft 20 інструкція із застосування

Препарат Tadasoft 20 містить таблетки Тадалафіл 20 мг. Однієї повної таблетки достатньо для успішного побачення тривалістю понад добу. Препарат необхідно розсмоктати під язиком за 30-40 хвилин до бажаного статевого акту та приступити до сексуального стимулювання. Не забувайте враховувати, що речовина, що діє, ліки починає діяти саме в момент вашого природного сексуального збудження. Дані таблетки не впливають на ступінь збудження та здатні діяти лише на ступінь потенції. Більше однієї таблетки 20 мг протягом 24 годин не бажано приймати, а краще ділити таблетку на кілька частин.

Для прийому курсом слід враховувати причини недостатньої ерекції статевого члена і складати індивідуальну схему лікування. Рекомендуємо пройти необхідне обстеження та проконсультуватися з лікарем-урологом.

Характеристики Сіаліс 20 мг (Tadasoft 20 mg)

Основні
Дозування
20 мг
Кількість пігулок
10
Діюча речовина
Тадалафіл Цитрат
Прийом
За 1 год. до акту
Час дії
до 36 годин
Добова доза
20 мг
Сумісність із алкоголем
У невеликих кількостях

Відгуки Сіаліс 20 мг (Tadasoft 20 mg)

Сіаліс 20 мг (Tadasoft 20 mg) Сіаліс 20 мг (Tadasoft 20 mg)