• Ваш кошик порожній!

Сіаліс 20 мг (Tadarise 20 mg)

Немає відгуків
Сіаліс 20 мг (Tadarise 20 mg)
320 грн
Замовте консультацію
Нова пошта по Україні
Нова пошта по Україні
кур'єром або у відділенні
від 45 грн ok
Укрпошта по Україні
Укрпошта по Україні
кур'єром або у відділенні
від 45 грн ok
Justin по Україні
Justin по Україні
кур'єром або у відділенні
від 45 грн ok

Опис Сіаліс 20 мг (Tadarise 20 mg)

Таблетки Tadarise 20 мг – сучасний препарат для усунення проблем з порушенням потенції. Дженерік Tadarise 20 можна приймати одноразово для покращення потенції перед сексуальним контактом або курсом для лікування еректильних проблем та імпотенції. Препарат хороший тим, що може застосовуватися в будь-який час доби і сумісний з алкоголем. Ефективність Тадарайз 20 залежить від дозування та частоти прийому.

Tadarise 20 – аналог Сіаліс 20, популярних американських таблеток для ерекції. Склад Сіаліс та Дженеріка однаковий. Обидва препарати в основній масі містять тадалафіл, який успішно себе виявив у лікуванні та профілактиці недостатньої потенції. Різниця тільки в тому, що виробник ліків фармакологічний завод Sunrise Remedies (Індія), а Сіаліс - продукт відомої американської корпорації та з великими рекламними бюджетами. З цієї причини Tadarise 20 ціна значно нижча за ціну Сіалісу.

Принцип дії Дженерік Сіалісу

Основна активна речовина у складі Сіаліс Tadarise 20 – селективний оборотний інгібітор Тадалафіл, дженерик Тадалафіла. Він впливає безпосередньо на губчасту еректильну тканину в момент сексуального збудження припускає ерекцію члена. Під дією Тадалафіла знижується тонус гладких м'язів артерій, статевий член отримує більше крові і як наслідок з'являється стабільна ерекція.

Після застосування не бійтеся мимовільної ерекції, вона виникає лише під час натурального збудження. Ніхто не дізнається про те, що ви прийняли препарат.

Чоловічий збудник Тадариз 20 підтримує здатність до нормальної потенції протягом 36 годин з моменту прийому таблетки. У цей час ви можете неодноразово займатися статевим актом та мати стійку ерекцію.

Після проходження повноцінного курсу лікування, позитивний ефект через відсутність проблем з ерекцією зберігається протягом року. Далі рекомендується повторний курс.

Препарат Tadarise 20 для кого?

Засіб для потенції прописується для дорослих чоловіків, котрі хочуть покращити свою чоловічу силу. Замовити Tadarise 20 варто у разі будь-яких нюансів із потенцією: недостатньої тривалості, а також часткової або повної відсутності.

Tadarise 20 інструкція застосування

Препарат Tadarise містить таблетки Тадалафіл 20 мг. Однієї повної таблетки достатньо для успішного побачення тривалістю понад добу. Препарат необхідно прийняти за 20-30 хвилин до бажаного статевого акту та приступити до сексуального стимулювання. Не забувайте враховувати, що речовина, що діє, ліки починає діяти саме в момент вашого природного сексуального збудження. Дані таблетки не впливають на ступінь збудження та здатні діяти лише на ступінь потенції. Понад одну 20 мг протягом 24 годин не бажано приймати.

Для прийому курсом слід враховувати причини недостатньої ерекції статевого члена і складати індивідуальну схему лікування. Рекомендуємо пройти необхідне обстеження та проконсультуватися з лікарем-урологом.

Характеристики Сіаліс 20 мг (Tadarise 20 mg)

Основні
Дозування
20 мг
Кількість пігулок
10
Діюча речовина
Тадалафіл Цитрат
Прийом
За 1 год. до акту
Час дії
до 36 годин
Добова доза
20 мг
Сумісність із алкоголем
У невеликих кількостях

Відгуки Сіаліс 20 мг (Tadarise 20 mg)

Сіаліс 20 мг (Tadarise 20 mg)