• Ваш кошик порожній!

Як діє Віагра на жіночий організм

Як діє Віагра на жіночий організм

Віагра – популярний медикамент, який виконує роль стимулятора потенції у чоловіків. Відповідний ефект відбувається за рахунок того, що препарат розширює судини, організуючи завдяки цьому посилений кровотік, спрямований до органів малого тазу. За наявності сексуального збудження це природно покращує ерекцію, а також пролонгує статевий контакт.

Інструкція Віагри дуже категорична щодо того, що лікарський засіб можуть приймати виключно чоловіки. Однак, зважаючи на популярність та ефективність препарату, багатьох все одно цікавить відповідь на наступне запитання: що ж станеться, якщо Віагру вип'є жінка?

Деякі вважають, що коли це «чоловічий» препарат для підвищення статевої потенції, він обов'язково містить гормональні компоненти. Але насправді це негаразд. Тому жінки цілком можуть застосовувати його без особливої шкоди для здоров'я, якщо не враховувати можливі побічні ефекти. Ось тільки чим він може їм допомогти?

Вплив Віагри на жіночий організм

Як відомо, головним активним компонентом медикаменту для чоловіків є силденафіл. Спочатку завдяки ефективному поліпшенню кровообігу в серцевому м'язі його планували використовувати для лікування ішемічної хвороби серця та стенокардії. Однак додаткові дослідження виявили, що хімічна сполука також успішно стимулює приплив крові до органів малого тазу у чоловіка.

На жіночий організм силденафіл діє аналогічно, тому таблетка Віагри викличе спрямований кровотік до малого тазу, який дозволить ефективно наситити киснем та поживними речовинами фалопієві труби та матку. Це якнайкраще позначиться на дозріванні та проходженні яйцеклітин. Обидва ці процеси кардинально важливі для успішного зачаття дитини. Крім того, прийом медикаменту здатний навіть допомогти безпосередньо статевому акту: за рахунок локального підвищення тиску в кровоносній системі покращується функціонування видільної системи, що природним чином дозволяє досягти достатньої мастила в піхву.

Оскільки Віагра посилює приплив крові до печеристих тіл, це дає змогу покращити кровопостачання клітора, який має схожу з пенісом морфологічну будову. Тому дівчатам, здатним винятково на кліторальний оргазм, препарат допоможе значно збільшити оргазмічне задоволення. Однак через численні протипоказання та побічні ефекти Віагри, фахівці не рекомендують її регулярне використання.

Яким жінкам Віагра корисна

Є лише кілька груп жінок, котрим препарат є по-справжньому вдалим вирішенням їхніх проблем у сексуальній сфері. По-перше, це стосується жінок, у яких вже настав клімакс. Це призводить не лише до гормональної перебудови організму, а й до погіршення кровоносного постачання органів малого тазу. Віагра ж дозволяє хоч і на якийсь час, але ефективно це виправити.

Інша категорія жінок, для яких препарат може стати справжньою панацеєю – пацієнтки із віддаленою маткою. Через це різко погіршується кровотік до яєчників, які грають велику роль як їхнє життя і зовнішність. Віагра здатна частково виправити цю проблему.

Для жінок, які страждають від діабету, медикамент — єдиний спосіб хоча б тимчасово відновити статевий потяг, оскільки інсулін пригнічує вироблення необхідних для нього жіночих гормонів. Те саме, до речі, стосується і чоловіків з аналогічним захворюванням.

Однак які б важливі проблеми препарат не вирішував для чоловіків чи жінок, він має багато протипоказань і можливих негативних побічних ефектів. Тому навіть за відсутності протипоказань не варто приймати Віагру частіше ніж один раз на день. Крім того, не слід забувати, що для збільшення жіночого лібідо існує маса спеціалізованих препаратів, які не менш ефективні у вирішенні поставленого завдання, ніж призначена для чоловічого статевого здоров'я Віагра.