• Ваш кошик порожній!

Потенція після 40

Потенція після 40

40-річні чоловіки нерідко стикаються із змінами гормонального фону в організмі. Їх причиною є вікове зниження вироблення тестостерону. Для "чоловічого клімаксу" сучасні медики використовують спеціальний термін гіпогонадизм. Після досягнення 40-річного віку кожен п'ятий чоловік відчуває на собі наслідки гіпогонадизму, що супроводжується послабленням потенції через гормональну перебудову організму.

В окремих випадках проблема еректильної дисфункції може почати розвиватися навіть ще раніше. Медичні дослідження вказують на такі групи ризику, представники яких найчастіше страждають від проблем у статевій сфері:

  • наявність порушень статевого дозрівання у пубертатний період;
  • перенесені хвороби статевих органів;
  • в історії хвороб пацієнта є операції або серйозні травми, пов'язані зі статевими органами;
  • перенесені в минулому передані статевим шляхом захворювання, особливо якщо при цьому торкнулися і яєчка;
  • хронічні хвороби, включаючи цукровий діабет та гіпертонію;
  • шкідливі звички.

На лібідо чоловіка може серйозно вплинути ціла маса причин, що так чи інакше пов'язані з його здоров'ям. Тому основна лікарська рекомендація полягає в тому, щоб зробити максимум із можливого для запобігання будь-яким проблемам з перерахованих вище. Сюди відноситься відмова від куріння, алкоголю та незахищеного сексу, якщо йдеться не про постійну партнерку, правильне харчування та регулярні заняття спортом. Здоровий спосіб життя — головний ключ не тільки до загального фізичного здоров'я, а й до статевого довголіття, що виключає імпотенцію в зрілому віці.

Чи варто відвідувати лікаря?

Більшість венеричних захворювань за відсутності адекватного медикаментозного лікування може створити масу урологічних проблем, які з віком тільки посилюватимуться і навіть призвести до імпотенції.

Нерідко захворювання, що передаються статевим шляхом, протікають практично без симптомів. Тому для підтримки свого статевого здоров'я регулярні профілактичні огляди профільного медичного фахівця є обов'язковими.

Якщо ж у пацієнта виникла явно хвора симптоматика, було б великою помилкою зволікати з відвідуванням уролога. Як правило, це висипання на шкірі, болі при сечовипусканні, дискомфорт під час сексуального контакту і т.д.

Вплив сексу на серцево-судинні захворювання

Регулярне інтимне життя позитивно відбивається на чоловічому самопочутті. Навіть один статевий акт на тиждень суттєво знижує ризик інсульту, атеросклерозу та багатьох інших серйозних проблем зі здоров'ям. Якщо ж сексуальна активність пацієнта досягає хоча б 4 рази на тиждень, це позитивно впливає не тільки на його самопочуття, але і на зовнішній вигляд.

Простий спосіб підвищення імунітету

Регулярні заняття коханням – чудовий спосіб підвищити свій імунітет. Тому краще частіше витрачати свій час з користю і задоволенням, зберігаючи постійні інтимні відносини зі своєю партнеркою, ніж набагато більший проміжок часу проводити в ліжку за менш захоплюючим заняттям, якщо, наприклад, йдеться про застуду або грип.

Вплив сексу на тиск

Постійний стрес може негативно позначитися на всіх функціях чоловічого організму, включаючи еректильну. До цього можуть призвести, наприклад, часті стрибки артеріального тиску. Регулярний секс, у свою чергу, дозволяє чоловікові не тільки знімати ситуативний стрес, пов'язаний із проблемами на роботі чи іншими неприємностями, а й загалом підвищує його емоційну стійкість.

Як уникнути проблем із простатою

Важливою запорукою здоров'я простати та відсутності будь-яких серйозних проблем з нею у зрілому віці є регулярний секс із постійною статевою партнеркою. Наприклад, згідно з дослідженнями, понад два десятки сексуальних актів на місяць мінімізують ризик розвитку раку простати. Якщо ж пацієнта зупиняє лише відсутність якісної ерекції, дженерики легко вирішать проблему з потенцією.